KONST / Litografier / Färglitografi 16218291
nr 1621 8291
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 57/250. Färglitografi, daterad bildmått: 37x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:28:28
17/5 13:07:41
100 kr
20/5 18:16:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin